paintball bb recenzia partie z Banskej Bystrice

Páčil sa paintball hráčom z Banskej Bystrice v našom areáli?

Čo hovoria na najväčší areál na Slovensku hráči, ktorí si prišli zahrať paintball z BB? Napínavú zábavu sme vždy pripravili pre partie z celého Slovenska. Niektorí prišli na teambuilding z firmy, ďalší sa zabaviť v okolí mesta Zvolen, ďalší chceli zábavnú atrakciu a tak ďalej. Je pravdou, že pri hraní paintballu sa uvoľňujú endorfíny a desiatky našich spokojných zákazníkov potvrdzujú, že aj zábava. Ukoristiť súperovu vlajku a utiecť pred jeho strelcami alebo ubrániť pevnosť je len zopár zábavných scenárov, ktoré u nás nájdete.

Veci, ktoré partie zaujali sa tiež razantne líšia:

  • Priestory bývalého mäsokombinátu
  • Adrenalínová hra, kde môžem zastreliť kamoša
  • Zážitok paintballovej prestrelky
  • Najväčší areál na Slovensku
  • A iné

Recenzia partie z Banskej Bystrice na náš areál

Veľmi nás ale potešila recenzia partie, ktorá hráva paintball v BB. V okolí Banskej Bystrice je veľa možností ako stráviť voľný čas, aj možností športových aktivít. Preto táto partia mala s čím porovnávať.

Najviac sa im páčil scenár obrana pevnosti, ktorá prebiehala v trojposchodovej budove, kde to bolo náročné na kondičku, ale veľmi zábavné. Boli nadšení z množstva scenárov paintballu, ktoré oživili hru a nebola stereotyp.  Čo sa týka technického hľadiska rozdelenie overalov podľa veľkosti ako je u nás nebýva zvykom, väčšinou sú nahádzané na hromade a človek si často nenájde správnu veľkosť. Je podľa nich super, že nám záleží na tom, čo si na paintballe obliecť, komfort je pre nás dôležitý. Pištole mali kvalitné prevedenie, boli čisté na čom si potrpíme. A nakoniec miesto na oddych bolo veľmi príjemné a pod strechou čo ocenili.

Potešila nás aj ich skvelá recenzia:

Tešíme sa na ďalšiu návštevu hráčov paintballu ale i ďalších návštevníkov najväčšieho ihriska na Slovensku. A každému radi poskytneme rozličné scenáre a kopu zábavy za skvelú cenu. Sme hrdí, keď vytvoríme pamätné momenty pre skupiny priateľov.

paintball bb recenzia partie z Banskej Bystrice

Náš paintball je pre vás skvelá voľba, hlavne pre tých čo nie sú rozhodnutý kde si ísť zahrať. Špičkové vybavenie, najväčší areál na Slovensku, obrovské priestory starej továrne. Možnosť hrať indoor aj outdoor. Hra pre až 20 hráčov. Paintball banská bystrica, u nás? Zážitok. Dokazujú to aj skvelé hodnotenia od zákazníkov na Google a Facebooku.