Časté dotazy

Časté dotazy

Ako sa skontaktovať s usporiadateľmi?

Možností je naozaj neúrekom, od emailu na airsoftpaintball0@gmail.com cez správy na náš Facebook Paintball Zvolen, až po telefonický kontakt 0911 774 760, 0948 524 069.

Je zásah guličkou bolestivý?

Áno, nebudeme vás klamať, určite vás to zaštípe, no počas samotnej hry vďaka adrenalínu, ktorý sa vám zaručene dostane do tela, máme skôr skúsenosti, že hráči svoj zásah, ak ich náhodou trafia na dobre chránené miesto, ani nespozorujú. Na menej chránených miestach to síce cítiť, ale žiadne zranenie vám nehrozí a rozhodne vás to od pokračovania v najbližšej hre neodradí. Náboj je prispôsobený aby sa pri dopade rozpadol a jeho kinetická energia čo najmenej ohrozila hráča, pri paintball bolesť väčšinou neucítite.

Môžeme si u vás usporiadať narodeninovú oslavu alebo firemný teambuilding?

Rozhodne. V našich priestoroch sa nachádza aj miesto na posedenie, kde si môžete doniesť jedlo, poprípade si niečo opiecť a spojiť tak svoju hru s príjemne stráveným časom pri ohni. Záujemcom radi poukazujeme celý areál bývalej firmy, ktorého súčasťou je aj atómový kryt.

Dá sa hrať aj v zime?

Samozrejme. Náš areál je prispôsobený na hru počas celého roka. Tak ako sa počas leta častejšie vyberá exteriérové prostredie, tak počas zimy sme pripravili niekoľko alternatív v rozľahlých interiérových priestoroch bývalých kancelárii a výrobných hál, kde teplota neklesá pod nulu. Šatne a miestnosť na prestávky sú vykurované.

Aké veľké je ihrisko?

Areál sa delí na niekoľko ihrísk, ktoré je možné ľubovoľne podľa chuti striedať. Kompletne celé naše priestory sa rátajú na desaťtisíce metrov štvorcových, len interiérové časti majú vyše 40 000 m2. Jedno ihrisko má od 600 m2 do 8 000 m2. Prezrite si fotky areálu v galérii.

Je areál bezpečný?

Napriek tomu, že sa náš areál nachádza v priestoroch bývalého mäsokombinátu, všetky šachty a žeriavové okná sú poctivo zabezpečené. Do priestorov s narušenou statikou sa hráči samozrejme nepúšťajú.

Rezervovať